Grodzisk Mazowiecki ul. Okrężna 51 22 888 55 55
Zaznacz stronę

USG Bioderek

USG HITACHI ALPHA 532

Hitachi Aloka ProSound Alpha 6

Najwyższej jakości Aparat

Ultrasonograficzny

Dołożyliśmy wszelkich starań aby pacjenci Progress Clinic otrzymali szeroki dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych. Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważną odgrywają one rolę w szybkim i efektywnym leczeniu. Dysponując kompletem badań Lekarz może znacznie szybciej ocenić stan zdrowia swojego Pacjenta i zaproponować najlepszą kurację. Badania diagnostyczne niejednokrotnie pozwalają wykryć chorobę nawet w bardzo wczesnym stadium rozwoju, dlatego tak ważne jest, aby pamiętać także o okresowym badaniu się.

W Progress Clinic zadbaliśmy o najwyższej jakości Aparat USG oraz zespół doświadczonych Lekarzy, którzy wykonają szeroki zakres Badań USG

Badanie USG Bioderek

Koszt Badania – 110 zł

Wykonuje

dr Piotr Modzelewski

Dr Piotr Modzelewski

Doktor Piotr Modzelewski specjalizuje się w wykonywaniu badań USG Bioderek u Noworodków.

Obecnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie w Klinice Ortopedii i Traumatologii oraz w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej.

Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci (sam jest ojcem małego Jasia). Cechuje go rzetelne podejście do Pacjenta. Jest dokładny i pełen energii. Stale poszerza zakres swojej wiedzy uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kursach. Jest również autorem szeregu publikacji z zakresu ortopedii.