Zaznacz stronę

USG Dzieci

 

USG DZIECI

Przychodnia Progress Clinic powstała z potrzeby dostarczenia na rynek Grodziski placówki medycznej o najwyższym standardzie nie tylko leczenia i diagnozowania, ale również obsługi. Ta cecha szczególnie jest ważna podczas przyjęć maluchów. Dzieci często są niespokojne i bojaźliwe. Dla nich jest to nowe przeżycie, które może się odbyć w miłej i przyjaznej atmosferze.

Będzie to miało wpływ na późniejsze podejście do placówek medycznych oraz przyszłych wizyt u lekarzy. Dziecko musi być obsłużone od samego progu Przychodni w sposób odpowiedni. Lekarz również powinien mieć doświadczenie w postępowaniu z dziećmi. Nasz personel jest przygotowany na takie potrzeby.

 

W Przychodni wykonujemy Badania USG:

 

Bioderka

Jama Brzuszna

Tarczyca

 

Umów wizytę

tel. 22 888 55 55

e-mail: rejestracja@progressclinic.pl

Możesz zapisać się również przez formularz kontaktowy – oddzwonimy do Ciebie:

*pole obowiązkowe

 

Przesłane dane są przetwarzane w celu kontaktu i prawidłowej realizacji usługi. Administratorem Państwa danych osobowych jest Progress Clinic Bartosz Cent ul. Okrężna 51 05-827 Grodzisk Mazowiecki. Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, przysługuje Państwu prawo do wglądu w dane, zmiana danych, żądanie usunięcia, żądanie zmiany sposobu przetwarzania, zaprzestania przetwarzania, na e-mail recepcja@progressclinic.pl