Zaznacz stronę

USG Stawów

USG stawów Grodzisk Mazowiecki Samsung HS50

Samsung HS50

Najwyższej jakości Aparat

Ultrasonograficzny

Dołożyliśmy wszelkich starań aby pacjenci Progress Clinic otrzymali szeroki dostęp do nowoczesnych badań diagnostycznych. Nikogo nie trzeba przekonywać jak ważną odgrywają one rolę w szybkim i efektywnym leczeniu. Dysponując kompletem badań Lekarz może znacznie szybciej ocenić stan zdrowia swojego Pacjenta i zaproponować najlepszą kurację. Badania diagnostyczne niejednokrotnie pozwalają wykryć chorobę nawet w bardzo wczesnym stadium rozwoju, dlatego tak ważne jest, aby pamiętać także o okresowym badaniu się.

W Progress Clinic zadbaliśmy o najwyższej jakości Aparat USG oraz zespół doświadczonych Lekarzy, którzy wykonają szeroki zakres Badań USG

Badanie USG Stawów

USG Stawu Kolanowego – 130 zł

Wykonuje

dr Piotr Modzelewski

Dr Piotr Modzelewski

Doktor Piotr Modzelewski specjalizuje się w wykonywaniu badań USG Bioderek u Noworodków.

Obecnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie w Klinice Ortopedii i Traumatologii oraz w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej.

Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci (sam jest ojcem małego Jasia). Cechuje go rzetelne podejście do Pacjenta. Jest dokładny i pełen energii. Stale poszerza zakres swojej wiedzy uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kursach. Jest również autorem szeregu publikacji z zakresu ortopedii.