Zaznacz stronę

Chirurgia Stomatologiczna

Chirurgia Stomatologiczna

Chirurgia Stomatologiczna – czym się zajmuje?

 

Chirurgia Stomatologiczna 1
Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem operacyjnym jamy ustnej. W zakres Chirurgii Stomatologicznej wchodzą ekstrakcja zębów, resekcja korzeni, implanty zębowe, czy nawet podcięcie wędzidełka.

 

Podstawowe Zabiegi

 

Chirurgia Stomatologiczna 2

Ekstrakcja Zębów – usuwanie zębów mlecznych, stałych i tak zwanych zatrzymanych. Zabieg ekstrakcji jest stosowany, gdy nie ma możliwości usunięcia zęba w tradycyjny sposób.

Szynowanie Zębów – zabieg stosowany przy leczeniu paradontozy, ciężkich urazach lub mimowolnego zgrzytania zębami. Polega na połączeniu zębów „rozchwianych” za pomocą specjalnego materiału i unieruchomienie ich.

 

Resekcja Wierzchołka Korzenia – leczenie kanałowe może się przyczynić do powikłań w kanale zębowym. Zabieg polega na usunięciu fragmentu korzenia zawierającego nieoczyszczoną czy niewypełnioną część kanału.

 

Dlaczego Progress Dent?

 

Chirurgia Stomatologiczna 3
Stomatologia w Progress Clinic powstała z potrzeby dostarczenia Pacjentom usług dentystycznych na najwyższym poziomie.

Wyposażyliśmy nasz gabinet w nowy sprzęt renomowanej firmy Stern Weber i zatrudniliśmy Lekarza Stomatologa z wieloletnim doświadczeniem. Progress Dent jest odpowiedzią na prośby naszych Pacjentów, którzy szukają gabinetu stomatologicznego spełniającego ich potrzeby.

 

Cennik

 

Surgeon with protective mask

Ekstrakcja Zęba 150 zł

Dłutowanie 200 – 300 zł

Szycie 50 zł

Płukanie Kieszonki 50 zł

ALVOGYL do Kieszonki 50 zł

NIPAS do Zębodołu 50 zł

Podcięcie Wędzidełka 150 zł

Nacięcie Ropnia 100 zł

Regeneracja Kości 1500 – 2500 zł

Implant od 3000 zł