Grodzisk Mazowiecki ul. Okrężna 51 22 888 55 55
Zaznacz stronę

Nasz sprzęt

Sprzęt Medyczny, który używamy w Progress Clinic został specjalnie dobrany tak, aby spełniał europejskie standardy. Jesteśmy świadomi tego, że tylko sprzęt najwyższej jakości jest w stanie dać wiarygodne wyniki.
 

USG HITACHI ALPHA 532

Hitachi Aloka ProSound Alpha 6

Wysokiej klasy urządzenie do wykonywania badań USG. W rękach naszych doświadczonych Lekarzy daje możliwość wystawienia bardzo dokładnej diagnozy. Można dzięki temu Aparatowi wykonywać wszystkie Badania USG oraz Echo Serca.

Czytaj więcej

APARAT EKG_2

EKG ASPEL

Nowoczesny sprzęt do wykonywania Badań EKG.

W naszej Przychodni można zamówić zarówno samo Badanie EKG jak również Badanie z opisem Specjalisty Kardiologa.

Czytaj więcej

HOLTER EKG_2

Holter EKG Kardiosystem

Holter EKG bada pracę serca bez przerwy przez przynajmniej 24 godziny. Zakładany jest u nas w Przychodni lub wysyłany bezpośrednio do domu Pacjenta. Podczas badania tym urządzeniem Pacjent może uprawiać sport, pójść na spacer. Tylko w ten sposób badanie będzie wiarygodne.

Badanie można wykonywać nawet 60 dni bez przerwy.

Czytaj więcej

 

1

Holter Ciśnieniowy ABPM50

Jest to urządzenie pozwalające na przeprowadzenie badania ciśnienia krwi przez 24 godziny w odstępach 20-to minutowych. Badanie wykonuje się w celu diagnostyki zaburzeń kardiologicznych. Badanie jest interpretowane przez Specjalistę Kardiologa.

Czytaj więcej

 

 

ATO3 cryo flex

 

 

 

ATO-3 CryoFlex

Jest to najnowocześniejsze urządzenie do wytwarzania mieszaniny tlenowo-ozonowej.

Dzięki niemu wykonujemy zabiegi Ozonoterapii- Kroplówkę Ozonową, Autohemotransfuzję oraz Rękaw Ozonowy. Dzięki ogromnej sile bakteriobójczej i grzybobójczej Ozonoterapia świetnie sprawdza się jako metoda wspomagająca leczenie wielu schorzeń.

Czytaj więcej

Sterylizator Progress Clinic

Sterylizator do Narzędzi

W Przychodni Progress Clinic dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów. Posiadamy w Placówce urządzenie do sterylizacji narzędzi chirurgicznych. Daje to Państwu pewność, że zabiegi przeprowadzane u nas spełniają najwyższe standardy higieny.