Zaznacz stronę

Zabiegi Ortopedyczne

W Przychodni Progress Clinic poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie Zabiegów Ortopedycznych. Nasz gabinet zabiegowy jest przystosowany i wyposażony w sprzęt i urządzenia, które dają Państwu gwarancję, że każdy Pacjent będzie obsłużony według restrykcyjnych wymagań sanitarnych. Zabiegi wykonują Ortopeda dr Piotr Modzelewski oraz Specjalista Chirurg dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska.

 

Iniekcja Dostawowa z Kwasu Hialuronowego – Wiskosuplementacja

 

Conceptual human pain anatomy

Wiskosuplementacja to leczenie zwyrodnienia stawów, polegające na podanie dostawowe Kwasu Hialuronowego. Skutkuje to wzrostem elastyczności oraz lepkości płynu stawowego. Zabieg zwiększa również śliskość chrząstki stawowej. Poprawia się „smarowanie” stawu, co prowadzi bezpośrednio do zmniejszenia bólu oraz zwiększenia zakresu ruchu w stawie.

 Zabieg praktycznie nie powoduje skutków ubocznych, a po zabiegu Pacjent od razu może wrócić do domu. Leczenie tą metodą wymaga podania w staw kilu zastrzyków w odpowiednich okresach. Przed zabiegiem konieczna jest Konsultacja z Ortopedą dr Piotrem Modzelewskim.

Cena: 300 zł

 

Zespół Cieśni Nadgarstka

 

Acute pain in a woman wrist, colored in red on dark blue background. Health issues problems

Zespół Cieśni Nadgarstka powstaje w przypadku długotrwałego ucisku nerwu pośrodkowego znajdującego się w nadgarstku. Prowadzi to do obrzęku zapalnego nerwów i tkanek otaczających. Schorzenie to objawia się uczuciem mrowienia w nadgarstku i w palcach, osłabieniem chwytu, brakiem możliwości mocnego uścisku.

 W naszej Przychodni wykonujemy zabieg chirurgiczny Metodą Otwartą przy znieczuleniu miejscowym. Jest to metoda skuteczniejsza od metody endoskopowej. Pacjent po zabiegu wraca do domu. Przed zabiegiem konieczna jest Konsultacja z dr n. med. Joanną Jutkiewicz-Sypniewską.

Cena: 2000 zł