Grodzisk Mazowiecki ul. Okrężna 51 22 888 55 55
Zaznacz stronę

Zabiegi Ortopedyczne

 
ortopedia-818378_640circle
 

 
 
 
Ambulatoryjne Zabiegi Ortopedyczne

W Przychodni Progress Clinic poszerzyliśmy naszą ofertę o wykonywanie Zabiegów Ortopedycznych. Nasz gabinet zabiegowy jest przystosowany i wyposażony w sprzęt i urządzenia, które dają Państwu gwarancję, że każdy Pacjent będzie obsłużony według restrykcyjnych wymagań sanitarnych.

Zabieg z Kwasu Hialuronowego Wiskosuplementacja

Wiskosuplementacja to leczenie zwyrodnienia stawów, polegające na podanie dostawowe Kwasu Hialuronowego. Skutkuje to wzrostem elastyczności oraz lepkości płynu stawowego. Zabieg zwiększa również śliskość chrząstki stawowej.
Poprawia się „smarowanie” stawu, co prowadzi bezpośrednio do Zmniejszenia Bólu oraz zwiększenia zakresu ruchu w stawie.
Zabieg praktycznie nie powoduje skutków ubocznych, a po zabiegu Pacjent od razu może wrócić do domu.
Leczenie tą metodą wymaga podania w staw kilu zastrzyków w odpowiednich okresach.

Przed zabiegiem konieczna jest Konsultacja z Lekarzem Ortopedą.

Koszt jednorazowego podania Kwasu Hialuronowego – 300 zł

Czynnik Wzrostu PRP – Osocze Bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe (PRP) wykorzystuje się w Ortopedii i Medycynie Sportowej do leczenia urazów i kontuzji mięśni, ścięgien oraz stawów.
Zabieg prowadzi do przyspieszenia regeneracji tkanek oraz zmniejszenia dolegliwości bólowych, a co za tym idzie, prowadzi do szybszej rekonwalescencji Pacjenta.
W przypadku dużych zmian zwyrodnieniowych w stawach Osocze Bogatopłytkowe poprawia funkcyjność stawów i wydłuża ich żywotność.
Zabieg polega na pobraniu krwi Pacjenta i poddaniu jej procesowi separacji. Otrzymuje się dzięki temu preparat, który podaje się Pacjentowi.
Preparat pobudza chore tkanki do procesu regeneracyjnego.

Przed zabiegiem konieczna jest Konsultacja z Lekarzem Ortopedą.

Koszt Zabiegu – 1100 zł

Zespół Cieśni Nadgarstka

Zespół Cieśni Nadgarstka powstaje w przypadku długotrwałego ucisku nerwu pośrodkowego znajdującego się w nadgarstku. Prowadzi to do obrzęku zapalnego nerwów i tkanek otaczających.
Schorzenie to objawia się uczuciem mrowienia w nadgarstku i w palcach, osłabieniem chwytu, brakiem możliwości mocnego uścisku.
W naszej Przychodni wykonujemy zabieg chirurgiczny Metodą Otwartą przy znieczuleniu miejscowym. Jest to metoda skuteczniejsza od metody endoskopowej.
Pacjent po zabiegu wraca do domu.

Przed zabiegiem konieczna jest Konsultacja z Lekarzem Ortopedą

Koszt Zabiegu – 2000 zł

Zabiegi Wykonuje

dr Piotr Modzelewski

Dr Piotr Modzelewski

Doktor Piotr Modzelewski specjalizuje się w wykonywaniu badań USG Bioderek u Noworodków.

Obecnie pracuje w Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie w Klinice Ortopedii i Traumatologii oraz w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej.

Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci (sam jest ojcem małego Jasia). Cechuje go rzetelne podejście do Pacjenta. Jest dokładny i pełen energii. Stale poszerza zakres swojej wiedzy uczestnicząc w licznych konferencjach oraz kursach. Jest również autorem szeregu publikacji z zakresu ortopedii.