Grodzisk Mazowiecki ul. Okrężna 51 22 888 55 55
Zaznacz stronę

Zabiegi Urologiczne

Zabiegi Urologiczne

W Przychodni Progress Clinic posiadamy wyspecjalizowany gabinet zabiegowy do przeprowadzania Ambulatoryjnych Zabiegów Urologicznych. Sprzęt używany w Gabinecie spełnia europejskie standardy jakości. Daje to Państwu pewność, że zostały zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa, co prowadzi do minimalizacji powikłań. Przeczytaj o naszym Systemie Jakości.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z Lekarzem. Zabiegi Urologiczne w Progress Clinic wykonuje Specjalista Urolog Dr Agnieszka Skrzypek-Mikulska.

 

Obrzezanie

 

Smiling man portrait

Jest to zabieg znany już od czasów starożytnych. Praktykowany jest wśród Żydów i wyznawców Islamu. W obecnych czasach praktykowany jest również ze względów medycznych lub higienicznych. Zabieg wykonuje Urolog w znieczuleniu i trwa około godziny. Obrzezanie polega na usunięciu za pomocą skalpela całego napletka lub jego części.

 Medycznymi wskazaniami do zabiegu są: Stulejka, Nawracające infekcje dróg moczowych, Podejrzenie zmiany nowotworowej napletka oraz Załupek. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą z Urologiem.

Cena: 1700 zł

 

Wydłużenie Krótkiego Wędzidełka

 

young man smiling and touching his chin

Wędzidełko napletkowe łączy prącie z napletkiem. Zdarza się, że jest zbyt krótkie powodując ból podczas wzwodu prącia lub podczas stosunku. Dolegliwość ta może być również przyczyną przedwczesnego wytrysku lub problemów z erekcją. Zabieg Wydłużenia Krótkiego Wędzidełka przeprowadza lekarz Urolog i Pacjent po zabiegu może iść do domu.

 Prawidłowo przeprowadzony zabieg zwykle całkowicie powoduje ustąpienie problemu. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą z Urologiem.

Cena: 900 zł

 

Punkcja Wodniaka Jądra pod Kontrolą USG

 

zabiegi urologiczne 3
Wodniak Jądra to dolegliwość, która spotyka mężczyzn w każdym wieku. Jest to schorzenie polegające na nadmiernym nagromadzeniu się płynu surowiczego pomiędzy błoną otrzewną i ścienną osłonki jądra. Wodniak może być przyczyną urazu lub rozwijającego się stanu patologicznego. W czasie zabiegu Urolog nakłuwa wodniaka igłą i pobiera próbkę do badań oraz odciąga zalegający płyn.

 Choroba w większości przypadków dotyczy jednego jądra. Zwykle jest to jądro prawe. W celu precyzyjnego przeprowadzenia Zabiegu Urolog wykorzystuje również Aparat USG. Daje to większą pewność i precyzję wkłucia.

Cena: 900 zł

 

Opieka nad Pacjentem z Nefrostomią, Urostomią, Cystostomią

 

Active beautiful middle-aged woman smiling friendly and looking in camera. Woman's face closeup. Realistic images without retouching with their own imperfections. Selective focus.

Dr Agnieszka Skrzypek-Mikulska przyjmuje również Pacjentów po zabiegach wykonania Przetoki Nerkowo-Skórnej, Moczowo-Skórnej, a także Przetoki Nadłonowej (Przezskórne Cewnikowanie Pęcherza Moczowego).