Select Page

Internista w sobotę

W ramach naszej kliniki działa poradnia internistyczna. Specjaliści, których zatrudnia są do dyspozycji pacjentów nie tylko w standardowych godzinach od poniedziałku do piątku. Potrzebny lekarz w sobotę? Internista pełni dyżur również w ten dzień, przyjmując osoby, które nie mają czasu na wizytę w tygodniu. Ta opcja dostępna jest również dla wszystkich, którzy zachorują w weekend i potrzebują pilnej konsultacji lekarskiej.

Bez względu na to, czy umówicie się Państwo do lekarza w sobotę czy w inny dzień, możecie oczekiwać usług na wysokim poziomie. Internista na podstawie badania i przeprowadzonego wywiadu może postawić diagnozę i opracować terapię. W przypadku chorób układu oddechowego czy moczowego liczy się czas reakcji. Dlatego odwiedzenie lekarza w sobotę to często najrozsądniejsze posunięcie. Czekanie do poniedziałku dla wielu chorych wiąże się z dyskomfortem, bólem, a nawet może prowadzić do znacznego pogorszenia stanu zdrowia.

 

Internista z Grodziska Mazowieckiego

Wiedząc o tym, że w naszej klinice w Grodzisku Mazowieckim, która otwarta jest w weekend pracuje lekarz, w sobotę na wizytę przyjeżdżają nie tylko okoliczni mieszkańcy. Naszymi pacjentami są również osoby z Milanówka, Warszawy i okolic, które potrzebują specjalistycznej konsultacji u lekarza rodzinnego. W sobotę do lekarza można umówić się wcześniej lub dzwoniąc tego samego dnia w razie nagłych przypadków. Internista udzieli pomocy w zakresie swoich kompetencji lub zleci konsultację u innego specjalisty.