Gwarancja Progress Clinic

Internista w Grodzisku Mazowieckim

Internista jest lekarzem, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób narządów wewnętrznych. Dzięki szerokiemu zakresowi wiedzy jest bardzo często pierwszym lekarzem, do którego zgłaszają się pacjenci borykający się z problemami zdrowotnymi.

Lekarz rodzinny pierwszego kontaktu

Internista bardzo często jest również nazywany potocznie lekarzem pierwszego kontaktu, gdyż to zwykle do niego pacjenci udają się w momencie niepokojących dolegliwości. Internista skutecznie diagnozuje choroby układu krążenia oraz innych układów:

  • pokarmowego,
  • oddechowego,
  • kostno-stawowego,
  • moczowego,
  • odpornościowego.

Dzięki swojej wiedzy specjalista ten diagnozuje również choroby tarczycy, choroby metaboliczne, czy też choroby alergiczne. W przypadku poważnych schorzeń lekarz internista kieruje pacjenta do lekarzy specjalistów danej dziedziny (takich jak np. kardiolog czy neurochirurg).

Prywatny lekarz internista

Zapraszamy do rejestracji – telefonicznej lub mailowej. Na naszej stronie internetowej przy każdym lekarz interniście znajduje się także specjalny przycisk, dzięki któremu możliwe jest zarejestrowanie się do wybranego specjalisty.

Prywatna przychodnia Progress Clinic znajduje się niedaleko miasta Warszawa w miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Dlatego dojazd z dzielnic Warszawy, czy miejscowości takich jak Pruszków, Milanówek jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu.

Już dzisiaj zadbaj o swoje zdrowie i wybierz Progres Clinic.

Do góry