Gwarancja Progress Clinic

Laryngolog w Grodzisku Mazowieckim

Laryngolog to specjalista zajmujący się przede wszystkim, ale nie wyłącznie chorobami uszu, krtani, nosa oraz gardła. Dobry laryngolog oferuje kompleksowe podejście do jednostki chorobowej, uwzględniając wpływ jaki schorzenia laryngologiczne mają na cały organizm pacjenta. Dlatego wybierając laryngologa warto udać się do wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty w swojej dziedzinie.

Przychodnia Progress Clinic w Grodzisku Mazowieckim to placówka współpracująca wyłącznie z wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami. Współpracujący z nami laryngolog zapewnia kompleksową opiekę na etapie diagnostyki, leczenia oraz profilaktyki schorzeń laryngologicznych. Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie lub online.

Przebieg wizyty u laryngologa

Podczas pierwszej wizyty laryngolog przeprowadza odpowiedni wywiad z pacjentem – padają tutaj pytania związane z objawami. Kolejnym etapem jest użycie endoskopu lub wziernika – przy pomocy tych narzędzi lekarz ogląda nos, gardło, ucho oraz jamę ustną pacjenta. Laryngolog wykonuje również badania audiologiczne słuchu oraz USG węzłów chłonnych, szyi, ślinianek. Rzadziej dokonuje się badań zatok przynosowych, krtani, części ustnej oraz nosowej gardła. Poprzez poszczególne badania, laryngolog jest w stanie zdiagnozować jaka przypadłość dolega konkretnemu pacjentowi. Przeprowadzane leczenie ustalane jest indywidualnie z każdym z pacjentów – w zależności od stopnia zaawansowania zdiagnozowanej choroby. Do skorzystania z usług laryngologa zapraszamy osoby z Grodziska Mazowieckiego oraz okolic (Pruszkowa, Milanówka).

Do góry