Select Page
Medycyna Estetyczna Progress Clinic

Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna to dział medycyny zajmujący się poprawą jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze w zakresie profilaktyki starzenia się skóry oraz zabiegi rewitalizujące, których celem jest niwelowanie widocznych efektów procesu starzenia się. W obrębie zainteresowań medycyny estetycznej jest również walka z niedoskonałościami i mankamentami urody.

Medycyna estetyczna sięga przede wszystkim po zabiegi nieinwazyjne oraz procedury o niewielkim stopniu inwazyjności. To pozwala uzyskać naturalne efekty przy ograniczonym do minimum ryzyku wystąpienia powikłań oraz krótkim okresie rekonwalescencji.

 

Oferta zabiegów

Nasza oferta zabiegów estetycznych obejmuje szeroki wachlarz zabiegów rewitalizujących i odmładzających – od peelingów medycznych, przez wypełniacze, aż po zabiegi wykorzystujące dobroczynne właściwości kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. Wszystkie zabiegi poprzedza wywiad z pacjentem, którego celem jest określenie oczekiwań klienta oraz dobór najbardziej optymalnej procedury.

 

Klinika medycyny estetycznej Grodzisk Mazowiecki

Klinika medycyny estetycznej Progress Clinic działa na terenie Grodziska Mazowieckiego. Na konsultację ze specjalistą zapraszamy Panie i Panów pragnących poprawić swój wygląd korzystając z najnowszych zdobyczy kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Do odwiedzenia kliniki w szczególności zachęcamy Pacjentów z terenu Grodziska Mazowieckiego oraz sąsiadujących miejscowości, takich jak Puszków i Milanówek.