Darmowa Wstępna Konsultacja z Urologiem

Zauważyłem, że często coś powstrzymuje pacjenta przed załatwieniem problemu.
Możemy najpierw porozmawiać przez telefon, odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości.
Rozmowa jest bezpłatna, ale liczba miejsc ograniczona.
Zadzwoń do Rejestracji i umów się na dogodny termin.

CO TO JEST STULEJKA?

Mężczyzna powinien z łatwością odciągnąć napletek z żołędzi penisa. Jeżeli ma z tym problem przyczyną jest najprawdopodobniej wada wrodzona lub nabyta zwana stulejką.

Co powoduje stulejka?

Stulejka powoduje przede wszystkim ból i dyskomfort podczas zabiegów higienicznych i czynności seksualnych.

Stulejka może przyczynić się do:

STANÓW ZAPALNYCH PENISA I PROBLEMÓW ZE WZWODEM

NOWOTWORU PENISA

INFEKCJI DRÓG MOCZOWYCH U PARTNERKI

A w konsekwencji:

FRUSTRACJA

ZANIŻONE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

A NAWET… ROZPAD ZWIĄZKU

Żarówka

Mamy na to rozwiązanie!

W Przychodni Progress Clinic Specjalista Urolog przeprowadza zabieg w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym. Pacjent może od razu wrócić do domu. Na ranę zakłada się szwy rozpuszczalne dzięki czemu pacjent nie musi ponownie pojawiać się u lekarza. Szczegółowych zaleceń pielęgnacyjnych udziela specjalista po zabiegu.

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabieg wykona Specjalista Urolog Krzysztof Bukowski
wraz z wykwalifikowaną pielęgniarką. Doktor w swojej karierze przeprowadził już ponad 2000 zabiegów plastyki napletka (usunięcia stulejki).

Droga pacjenta

Kontakt z naszą rejestracją

Konsultacja z lekarzem

Umówienie terminu zabiegu

Zabieg

Rekonwa- lescencja po zabiegu

Pacjent wyleczony

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji lekarz zakwalifikuje Cię do zabiegu
i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Co się stanie jeśli nie
przeprowadzisz tego zabiegu?

Nieleczona stulejka może prowadzić do:

 • Bólu i dyskomfortu podczas zabiegów higienicznych
 • Stanów zapalnych penisa
 • Załupka
 • Nawracających infekcji dróg moczowych
 • Problemu ze wzwodem
 • Infekcji dróg moczowych i narządów płciowych partnerki
 • Frustracji, zaniżonej samooceny
 • Nowotworu penisa

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 

 • Twój problem ze stulejką zniknie – będziesz mógł odciągnąć
 • napletek z żołędzi penisa
 • Odczujesz różnicę podczas zabiegów higienicznych
 • Twoje życie seksualne nie będzie zaburzone schorzeniem
 • Twoja partnerka Ci podziękuje
 • Nabierzesz pewności siebie!

Co Cię powstrzymuje?

 • Narządy płciowe są sferą intymną. Rozumiemy, że problem z budową penisa może być sprawą wstydliwą. W Przychodni Progress Clinic personel, który będzie uczestniczył w rozwiązaniu Twojego problemu styka się z tym schorzeniem na co dzień, dlatego nie będziesz czuł się skrępowany.
 • Boisz się, że coś pójdzie nie tak? Lekarz wykonujący zabieg nie zrobi Ci krzywdy. Może Ci jedynie pomóc.
 • Rozumiemy, że jesteś zapracowany. Spokojnie, zabieg trwa ok 50 minut. Po tym czasie będziesz mógł wrócić do życia codziennego.
 • Prokrastynacja to odkładanie czynności na później. W tym przypadku zwlekanie może spowodować komplikacje zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Im szybciej podejmiesz działanie, tym szybciej pobędziesz się problemu

FAQ – najczęściej pytacie o:

Czy zabieg boli?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Wbicie igły ze środkiem znieczulającym jest porównywalne do odczucia podczas znieczulenia zęba. Po zabiegu niektórym pacjentom przydają się ogólnodostępne środki przeciwbólowe, które zażywane są przez kilka dni.

Jaką mam pewność, że zabieg zostanie dobrze przeprowadzony?

W Przychodni Progress Clinic każdy lekarz musiał przejść przez nasz Autorski System Rekrutacji Lekarzy. Specjalista, który się Tobą zajmie ma za sobą ponad 2000 przeprowadzonych tego typu zabiegów. Używa bardzo dobrych, sprawdzonych narzędzi i materiałów medycznych. Dlatego możesz czuć się bezpiecznie.

Ile to zajmie?

Podczas konsultacji zostaniesz zakwalifikowany do zabiegu i umówisz się z urologiem na dogodny dla Ciebie termin. Z reguły upływa kilka dni od konsultacji do zabiegu. Zabieg trwa ok 50 minut, ok 2 tygodnie rekonwalescencja. I po problemie:)

Pacjenci o zabiegu:

Sprawa dość wstydliwa, ale może dzięki temu, że tutaj napiszę kilka zdań, ktoś jeszcze zdecyduje się na ten zabieg. Jak wiadomo, seks jest ważną częścią związku. Miałem ogromne problemy - właśnie przez stulejkę. Życie seksualne było ciężkie do ułożenia. W zasadzie mogę powiedzieć, że sprawiało mi więcej bólu niż przyjemności. Ciężko było wytłumaczyć mojej partnerce, dlaczego tak jest. To właśnie dlatego zdecydowałem się na zabieg plastyki napletka w Progress Clinic. Trafiłem tutaj przez przypadek, ale jestem zadowolony. Nie wiem, jak jest w innych przychodniach, ale tutaj mogę tę usługę polecić z czystym sumieniem i bez skrępowania. Zabieg, który trwał około 45 minut, przeprowadził urolog w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji wyniósł miesiąc. Trochę długo, ale efekt jest tego wart. Możecie mi panowie uwierzyć na słowo.

MARCIN, 24

Czy ktoś Ci kiedyś powiedział, że problemów ze stulejką nie da się nic zrobić? Przez wiele lat żyłem w tym przekonaniu. Jednak, jak poznałem dziewczynę, w której się zakochałem, postanowiłem poszukać rozwiązania. Byłem bardzo zdziwiony, jak okazało się, że w zasadzie nie musiałem wcale dużo szukać. Plastyka napletka to popularny zabieg. A w moim przypadku - i pewnie w wielu innych, także niezbędny do poprawy jakości życia seksualnego. Podczas stosunku odczuwałem niesamowity ból. Jak wiadomo, penis jest jednym z najbardziej unerwionych narządów. Więc zabieg trochę mnie przerażał - tym bardziej, że miał trwać prawie godzinę. Znieczulenie miejscowe jednak zrobiło swoje - strach był, ale w sumie bezzasadny. No ale wiadomo - mądry Polak po sprawie. Dzisiaj mijają trzy tygodnie od zabiegu i wszystko super się zagoiło.

JAKUB, 20

Kontakt

Leczenie stulejki – Grodzisk Mazowiecki, Pruszków

Stulejka to jeden z najczęściej występujących defektów penisa, polegający na nadmiernym zwężeniu napletka. Leczenie stulejki może zostać wdrożone w różnym wieku, także w przypadku mężczyzn dorosłych i seniorów. W naszej klinice wykonujemy zabieg stulejki, pozwalający przywrócić właściwy komfort i higienę w obrębie prącia. Plastyka napletka jest wykonywana przez wykwalifikowanych chirurgów – może przyjąć postać operacji stulejki lub też zabiegu pełnego obrzezania.

Stulejka – Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i okolice

Podstawą do przeprowadzenia plastyki napletka w ramach leczenia stulejki jest wywiad lekarski oraz ocena stanu napletka. Na tej podstawie planujemy przebieg zabiegu, wybierając rodzaj ingerencji i jej zakres. Korzystającym z naszej pomocy mężczyznom oferujemy kompleksową pomoc także w prawidłowej rekonwalescencji oraz przygotowujemy indywidualnie sprofilowane zalecenia pozabiegowe. Udzielamy także fachowej pomocy w związku z przygotowaniem do zabiegu.

 

 

Profesjonalna plastyka napletka – Grodzisk Mazowiecki i Pruszków

Zabieg leczenia stulejki przeprowadzamy szybko i sprawnie, wykorzystując chirurgię przy użyciu skalpela, noże elektryczne oraz lasery. Rodzaj stosowanych rozwiązań zawsze dobieramy indywidualnie, na podstawie szczegółowej oceny stanu napletka.

Wielu mężczyzn odkłada leczenie stulejki na przyszłość, głównie z powodu nieuzasadnionego poczucia wstydu lub lęku przed zabiegiem. W naszej klinice jesteśmy chętni pomóc wszystkim mężczyznom borykającym się z tym problemem, oferując kompleksowe wsparcie oraz komfortową atmosferę. Zapraszamy do kontaktu wszystkich mężczyzn dotkniętych problemem stulejki z terenu Grodziska Mazowieckiego, Pruszkowa i okolic.

Do góry