KIM JEST CHIRURG MIĘKKI?

Chirurg miękki przeprowadza operacje tkanek miękkich czyli działa głównie w obrębie jamy brzusznej. Zakres wiedzy i doświadczenie u chirurga pozwala jednak spojrzeć szerzej na pacjenta, ponieważ chirurg zna się na większości układów w organizmie człowieka, postępowaniu przed i pooperacyjnym, gojeniu się ran i zakażeń, ocenie zmian skórnych, pomocy w stanach zagrożenia życia, przetaczaniu krwi, żywieniu i regulacji gospodarki elektrolitowej organizmu.
Wiedza chirurga umożliwia szerokie spojrzenie na problem Pacjenta

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabiegi wykonuje Specjalista Chirurg Jacek Bieńkowski z ponad 40 letnim doświadczeniem

Droga pacjenta

KONTAKT Z NASZĄ REJESTRACJĄ

KOSULTACJA Z LEKARZEM

UMÓWIENIE TERMINU ZABIEGU

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji lekarz zakwalifikuje Cię do zabiegu i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 

Chirurg dokładnie zbada Twój przypadek i zajmie się Twoim problemem.

Pacjenci o zabiegu:

Blokada przeciwbólowa, na którą zdecydowałam się w przychodni Progress Clinic jakiś czas temu, była chyba najlepszą decyzją, jaką mogłam podjąć w związku ze swoimi bólami. Mój problem był (już teraz czas przeszły) uporczywy. Przesunięty kręg zwiększał odczuwanie bólu. To właśnie dlatego musiałam udać się do profesjonalistów i skorzystać z zastrzyku steroidowego. Jak wiadomo tego rodzaju środki działają przez jakiś czas - u mnie działanie utrzymywało się prawie rok. Ja jestem już po dwóch aplikacjach i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto walczy z bólem pleców. Nie mam wątpliwości co do tego, że ten zabieg to mój numer jeden. Jeśli jeszcze kiedykolwiek poczuję obezwładniający ból, nie będę miała wątpliwości, gdzie powinnam się zgłosić. Możecie mi uwierzyć, ale nie sądziłam, że jeszcze kiedyś z taką łatwością będę mogła wstawać z łóżka.

KRYSTYNA, 52

Kilka lat temu trenowałem siatkówkę. Niestety kariera skończyła się, jeszcze zanim się tak naprawdę zaczęła. Pojawił się problem z plecami. Od tamtego czasu bardzo często korzystać muszę z takich zabiegów jak blokada przeciwbólowa. Tak było i tym razem. Ból jak zwykle był nie do wytrzymania. Problem miałem z leżeniem, nie wspominając o wstaniu i chodzeniu. Dlatego postanowiłem skontaktować się ze swoim lekarzem. Niestety okazało się, że z powodu panującej obecnie sytuacji dostanie się do niego, było niewykonalne. W zasadzie to muszę przyznać, że jakoś mocno mnie to nie zdziwiło. Co oczywiście nie znaczy, że nie zdenerwowało. Nie było jednak czasu na zastanawianie się nad tym. Szukałem przychodni w okolicach Grodziska Mazowieckiego, która jest w stanie od razu udzielić mi pomocy. Tak właśnie trafiłem tutaj. Progress Clinic dziękuję.

MAREK, 47

Kontakt

Do góry