KIM JEST LARYNGOLOG?

Jest to lekarz zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób jamy ustnej , nosa i zatok przynosowych, ucha, gardła, krtani, szyi oraz twarzoczaszki. Laryngolog zajmuje się również zaburzeniami głosu, mowy, słuchu, a także równowagi.

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabiegi wykonuje Dr Przemysław Gwóźdź, który na co dzień przyjmuje na Oddziale Laryngologicznym w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach oraz na Oddziale Otolaryngologicznym i klinice Otolaryngologii Dziecięcej CMKP Szpitala Bielańskiego.

Droga pacjenta

KONTAKT Z NASZĄ REJESTRACJĄ

KOSULTACJA Z LEKARZEM

ZABIEG

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji lekarz zakwalifikuje Cię do zabiegu i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 
Laryngolog dokładnie zbada Twój przypadek i zajmie się Twoim problemem.

Pacjenci o zabiegu:

Mam dziwne uszy. Bardzo często muszę je czyścić, ponieważ chociaż jeden dzień przerwy powoduje nieprzyjemne skutki i widoki. Nie mówię tutaj o zwykłym przemywaniu małżowiny usznej wodą. Bo to jest naturalne, ale mówię o czyszczeniu woskowiny. W końcu przytkało mi się ucho. Jeden raz, drugi - zawsze samo przechodziło. Jednak co się najpierw przy tym na wkurzałam, to moje. Nic przyjemnego jak ciągle słyszysz jakiś szum, czujesz kłucie. W końcu przytkało się i nie chciało przejść. Dlatego umówiłam się na wizytę do laryngologa. To było moje pierwsze płukanie uszu. I muszę powiedzieć, że jestem mega zadowolona. Zarówno z jakości przeprowadzonego zabiegu, jak i z personelu. Całość trwała zaledwie kilkanaście minut i to wliczając w to rozmowę z laryngologiem. Od razu poczułam niesamowitą ulgę. Powiedzieć, że słyszałam lepiej, to jakby nic nie powiedzieć.

HANNA, 38

Zgłosiłam się z problemem, jakim było często krwawienie z nosa. Nie dość, że były one nieprzyjemne, to jeszcze zawsze występowały w co najmniej nieodpowiednim momencie. Lekarz, do którego chodziłam, wykluczył, żeby przyczyną krwotoków był niedobór witamin, zbyt mała ilość snu, a nawet stres. Nie wiedziałam już co innego mogę poradzić na tę przypadłość, dlatego zdecydowałam się na zabieg elektrokoagulacji czyli zamknięcia naczyń przegrody nosa. Od momentu zabiegu minęły już dwa tygodnie. W tym czasie nie było nawet najmniejszego krwawienia. Bardzo dziękuje profesjonalistom z Progress Clinic, dzięki którym całość nie trwała nawet 15 minut.

ŻANETA, 23

Kontakt

Do góry