CO TO JEST WISKOSUPLEMENTACJA?

Inaczej iniekcja dostawowa z kwasu hialuronowego. Jest to leczenie zwyrodnienia stawów, polegające na podaniu dostawowym Kwasu Hialuronowego. Skutkuje to wzrostem elastyczności oraz lepkości płynu stawowego. Zabieg zwiększa również śliskość chrząstki stawowej. Poprawia się „smarowanie” stawu, co prowadzi bezpośrednio do zmniejszenia bólu oraz zwiększenia zakresu ruchu w stawie. Zabieg praktycznie nie powoduje skutków ubocznych, a po zabiegu Pacjent od razu może wrócić do domu. Leczenie tą metodą wymaga podania w staw kilu zastrzyków w odpowiednich okresach.

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabiegi wykonują Dr Maciej Brzeziński oraz
Dr Piotr Modzelewski, doświadczeni Specjaliści Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Droga pacjenta

KONTAKT Z NASZĄ REJESTRACJĄ

KOSULTACJA ZE SPECJALISTĄ

ZABIEG

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji specjalista zakwalifikuje Cię do zabiegu i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 

Specjalista Ortopeda dokładnie zbada Twój przypadek i zajmie się Twoim problemem.

Pacjenci o zabiegu:

W zasadzie odkąd pamiętam, pracuję fizycznie. Dorobiłem się więc problemów ze stawami. Objawiały się one wyjątkowo nieznośnym bólem. Najgorsze było to, że nie pomagały mi żadne maści. Żona zaczęła szukać informacji, co można byłoby z tym zrobić. Od koleżanki dowiedziała się o zabiegu iniekcji dostawowej z kwasu hialuronowego. To ona poleciła nam przychodnię Progress Clinic. Jestem jej bardzo wdzięczny. Podanie zastrzyku zdecydowanie do przeżycia. Całość trwała krótko, a odczuwałem jedynie minimalny dyskomfort. Ważne jest, żeby przed zabiegiem się nie nakręcać. Bo to tylko może pogorszyć sytuację, a to nic strasznego. Jedna rada - lepiej odpuścić sobie długie spacery. Od zabiegu minęło kilka tygodni, a mój stan już znacznie się poprawił. Polecam.

GRZEGORZ, 51

Choroba zwyrodnieniowa stawów to przekleństwo. Dotyka milionów ludzi na całym świecie. W tym także mnie - niestety. Choruję na to już od kilku lat i byłam przekonana, że nie ma dla mnie pomocy. Ból jest ogromny. A w zasadzie mogę powiedzieć, już bez cienia wątpliwości, że był ogromny. Teraz jest znacznie, znacznie lepiej. Rozstałam się z nim, jak ze starym przyjacielem, z którym od kilku lat spotykałam się codziennie. No ale ja nie o tym. Jak to się stało, że dzisiaj czuję się lepiej? Skorzystałam z zabiegu iniekcja dostawowej. Trwał on zaledwie kilka minut. A teraz już od kilku tygodni odczuwam wyraźną poprawę. Dziękuję bardzo fachowcom, którzy doprowadzili mnie do stanu użyteczności. Polecam to miejsce każdemu. Mam coś do powiedzenia także zbyt długo zwlekającym - dajcie sobie pomóc.

ELIZA, 63

Kontakt

Do góry