KIM JEST PODOLOG?

Jest to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób stóp. Zabiegi, które wykonuje podolog wymagają od niego wiedzy z zakresu chirurgii, dermatologii, diabetologii, ortopedii, a także opatrywania ran. Schorzenia, jakimi się zajmuje to odciski, brodawki, modzele, palce krogulcze, haluksy, wrastające oraz grzybicze paznokcie, a także popękane pięty.

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabiegi wykonuje Małgorzata Wodzyńska, która stopami zajmuje się już od ponad 12 lat i ciągle nabywa nową wiedzę.

Droga pacjenta

KONTAKT Z NASZĄ REJESTRACJĄ

KOSULTACJA ZE SPECJALISTĄ

ZABIEG

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji specjalista zakwalifikuje Cię do zabiegu i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 

Podolog dokładnie zbada Twój przypadek i zajmie się Twoim problemem.

Pacjenci o zabiegu:

Powodów do tego, aby dbać o stopy, jest wyjątkowo dużo. Zawsze starałam się robić to nie tylko regularnie, ale również dokładnie. Jednak miałam problem z nawracającym odciskiem pod małym palcem. Próbowałam pozbyć się go domowymi sposobami. Później odwiedziłam drogerię i wypróbowywałam różnego rodzaju kremy i skarpetki złuszczającego. Następnie poszłam do apteki i tam szukałam pomocy. Posunęłam się nawet do tego, żeby próbować go wydłubywać - nie polecam. W końcu zaczęło mnie to tak boleć, że zdecydowałam się na pójście do specjalisty. Polecam przychodnię Progress Clinic. Pani podolog wyjątkowo delikatnie usunęła mi odcisk. Całość trwała zaledwie kilkadziesiąt minut. Przy okazji dostałam podpowiedź dotyczącą zmiany wkładek w butach, co ma mnie uchronić przed nawrotami. Polecam!

DOMINIKA, 31

Jeśli masz problem z modzelami to serdecznie polecam odwiedzić podologa. Co specjalista, to specjalista. I nie jest to jakiś pusty slogan zasłyszany w reklamie - wbrew temu, co możecie myśleć. Zdaję sobie sprawę z tego, że samemu to można sobie bardziej zaszkodzić, niż pomóc. W moim przypadku modzele były bardzo bolesne i uniemożliwiały mi prawidłowe chodzenie. Poddałam się w końcu zabiegowi usuwania modzeli w przychodni Progress Clinic. Przy okazji nauczyłam się prawidłowo dbać o stopy - co jest również bardzo ważne. Jak się okazało, robiłam sobie dużą krzywdę nieumiejętną pielęgnacją. Mam teraz nadzieję, że już pozbyłam się problemu i będę mogła normalnie funkcjonować. Zabieg przeprowadzony był profesjonalnie, szybko i umiejętnie. Nie mam się do czego przyczepić. Mogę polecić ze spokojem serca.

AGNIESZKA, 43

Kontakt

Do góry