Gwarancja Progress Clinic

Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta. Poza doświadczeniem i umiejętnościami lekarza oraz pielęgniarki asystującej, na sukces zabiegu składają się również inne czynniki takie jak narzędzia i higiena. Kluczową rolę odgrywają też materiały medyczne, których używamy takich jak nici oraz opatrunki. Ważne jest także, aby zapewnić pacjentowi odpowiednią atmosferę, która przyczyni się do zmniejszenia stresu związanego z zabiegiem. Te wszystkie czynniki mają wpływ na efekt końcowy. Możemy zapewnić, że każdy z nich został przez nas w 100% dopracowany.

W Przychodni Progress Clinic posiadamy wyspecjalizowany gabinet zabiegowy przeznaczony do przeprowadzania ambulatoryjnych zabiegów chirurgicznych, które wykonujemy w ramach chirurgii jednego dnia. Sprzęt używany w naszym gabinecie spełnia europejskie standardy jakości. Daje to Państwu pewność, że zabiegi chirurgiczne wykonywane w naszym gabinecie odpowiadają najwyższym standardom bezpieczeństwa. To przekłada się na minimalny odsetek powikłań oraz zadowolenie naszych pacjentów. 

Więcej informacji na ten temat zawiera System Jakości. Zabiegi Chirurgiczne w Progress Clinic w Grodzisku Mazowieckim wykonuje specjalista chirurg dr Jacek Bieńkowski oraz dr n. med. Joanna Jutkiewicz-Sypniewska. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z lekarzem. Na konsultację ze specjalistą oraz ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne zapraszamy w szczególności pacjentów z terenu miast Grodzisk Mazowiecki, Pruszków i Milanówek.

Do góry

Przychodnia jest w tej chwili zamknięta.

Ale nie musisz już szukać dalej.
Zostaw swój numer telefonu,
oddzwonimy
i zajmiemy się Twoją sprawą.

Rejestracja Progress Clinic

Teraz nie pracujemy. Zostaw numer