Select Page

Zabiegi Urologiczne

Zabiegi Urologiczne

W Przychodni Progress Clinic posiadamy wyspecjalizowany gabinet zabiegowy do przeprowadzania Ambulatoryjnych Zabiegów Urologicznych. Sprzęt używany w Gabinecie spełnia europejskie standardy jakości. Daje to Państwu pewność, że zostały zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa, co prowadzi do minimalizacji powikłań. Przeczytaj o naszym Systemie Jakości.
Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją z Lekarzem. Zabiegi Urologiczne w Progress Clinic wykonuje Specjalista Urolog Dr Krzysztof Bukowski.

 

Plastyka Napletka / Operacja Stulejki

 

Smiling man portrait

Stulejka to mała wada w budowie penisa, występująca zarówno u chłopców jak i u dorosłych mężczyzn. Wskazaniami do zabiegu są: Stulejka wrodzona lub nabyta, Nawracające infekcje dróg moczowych, Podejrzenie zmiany nowotworowej napletka oraz Załupek. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą z Urologiem.

 Plastyka napletka wykonywana jest w warunkach ambulatoryjnych, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Na ranę zakłada się szwy rozpuszczalne. W większości przypadków po operacji nie jest wymagany opatrunek. Szczegółowych zaleceń pielęgnacyjnych udziela lekarz po zabiegu.

Cena: 1400 zł

 

Wydłużenie Krótkiego Wędzidełka

 

young man smiling and touching his chin

Wędzidełko łączy prącie z napletkiem. Zdarza się, że jest zbyt krótkie powodując ból podczas wzwodu prącia lub podczas stosunku. Dolegliwość ta może być również przyczyną przedwczesnego wytrysku lub problemów z erekcją. Zabieg Wydłużenia Krótkiego Wędzidełka wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Na ranę zakłada się szwy rozpuszczalne. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą z Urologiem.

 Prawidłowo przeprowadzony zabieg zwykle całkowicie powoduje ustąpienie problemu. Zabieg poprzedzony jest konsultacją kwalifikującą z Urologiem.

Cena: 800 zł

 

Punkcja Wodniaka Jądra pod Kontrolą USG

 

zabiegi urologiczne 3
Wodniak Jądra to dolegliwość, która spotyka mężczyzn w każdym wieku. Jest to schorzenie polegające na nadmiernym nagromadzeniu się płynu surowiczego pomiędzy błoną otrzewną i ścienną osłonki jądra. Wodniak może być przyczyną urazu lub rozwijającego się stanu patologicznego. W czasie zabiegu Urolog nakłuwa wodniaka igłą i pobiera próbkę do badań oraz odciąga zalegający płyn.

 Choroba w większości przypadków dotyczy jednego jądra. Zwykle jest to jądro prawe. W celu precyzyjnego przeprowadzenia Zabiegu Urolog wykorzystuje również Aparat USG. Daje to większą pewność i precyzję wkłucia.

Cena: 900 zł