Zaznacz stronę

Doppler USG

 

Doctor holding heart

Zatroszcz się o swoją krew i pomóż jej krążyć bez przeszkód.
Badania diagnostyczne tętnic, żył i naczyń krwionośnych są istotne, aby skutecznie zapobiegać zawałom, zatorom czy udarom. USG Doppler, które jest przeprowadzane w naszej Przychodni to podstawa do postawienia trafnej diagnozy oraz podjęcia efektywnego leczenia.

Badanie ultrasonograficzne przeprowadzane w Progress Clinic, adresowane jest nie tylko do tych, którzy w rodzinach posiadają osoby borykające się ze schorzeniami typu zakrzepica czy niewydolność. Warto reagować na wszelkie niepokojące symptomy, takie jak obecność żylaków, obrzęków, mrowienie, drętwienie czy uczucie ciężkości w nogach. Te dolegliwości niekoniecznie są tylko oznaką zmęczenia. Mogą sygnalizować poważniejsze problemy, które nieleczone prowadzą do przykrych konsekwencji.

 

Jakie są przyczyny niewydolności żylnej?

 

• otyłość
• przebyte ciąże
• mała aktywność ruchowa – siedzący tryb życia
• palenie papierosów

 

USG Doppler w naszej Przychodni, zlokalizowanej w mieście Grodzisk Mazowiecki, przeprowadzane jest z użyciem profesjonalnego aparatu ultrasonograficznego SAMSUNG SH50. Skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie z lekarzem specjalistą, który wykona badanie USG Doppler.

 

Wykonujemy badania USG Doppler:

 

Umów wizytę

tel. 22 888 55 55

e-mail: rejestracja@progressclinic.pl

Możesz zapisać się również przez formularz kontaktowy – oddzwonimy do Ciebie:

*pole obowiązkowe

 

Przesłane dane są przetwarzane w celu kontaktu i prawidłowej realizacji usługi. Administratorem Państwa danych osobowych jest Progress Clinic Bartosz Cent ul. Okrężna 51 05-827 Grodzisk Mazowiecki. Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, przysługuje Państwu prawo do wglądu w dane, zmiana danych, żądanie usunięcia, żądanie zmiany sposobu przetwarzania, zaprzestania przetwarzania, na e-mail recepcja@progressclinic.pl