Gwarancja Progress Clinic

Psycholog – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Poradnia psychologiczna w Progress Clinic jest miejscem, w którym pomoc uzyskają zarówno dzieci, dorośli, jak również pary z problemami w związku.

Prywatna poradnia psychologiczna

Głównym zadaniem naszego oddziału psychologicznego jest pomaganie wszystkim osobom, które mają problemy z życiowymi sytuacjami. W tym miejscu problemów, z jakimi spotykają się nasi pacjenci, można wymieniać dużo. Dla jednych będą to problemy w pracy, dla innych problemy z życia prywatnego.

Psycholog na każdym etapie leczenia może stwierdzić, że u danej osoby nastąpiła zdecydowana poprawa i nie potrzebuje kolejnej wizyty. Jednak czasami zdarza się, że nasi pacjenci mają bardziej złożone problemy, z którymi nie są w stanie sobie poradzić sami i potrzebują kilku lub nawet kilkunastu wizyt u naszego psychologa.

Do naszej poradni bardzo często zgłaszają się rodzice ze swoimi dziećmi, u których występują między innymi:

  • zachowania agresywne,
  • problemy w relacjach z rówieśnikami,
  • traumatyczne przeżycia – np. rozwód rodziców lub wypadek,
  • zachowania niezgodne z powszechnie przyjętymi normami.

Zapraszamy do rejestracji za pomocą strony internetowej, jak również telefonicznie i mailowo. Nasza placówka mieście się w podwarszawskiej miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Dojazd z centrum i dzielnic miasta, a także pobliskich miejscowości Pruszków i Milanówek  jest bardzo wygodny i nie zajmuje dużo czasu. W naszej placówce przyjmują także inni specjaliści, z których usług można skorzystać: internista, reumatolog i wielu innych.

Do góry