Przez lata zmagałam się z nawracającym zapaleniem pęcherza. Wystarczył lekki powiew zimnego powietrza, a problem powracał. Ból był tak silny, że uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Znalezienie pomocy było moim priorytetem.

Problem udało się rozwiązać, ale na przestrzeni lat odwiedziłam wiele placówek medycznych w całej Polsce. Częścią wspólną większości tych placówek była w moim mniemaniu niska jakość obsługi. Mówię tutaj nie tylko o humorzastych lekarzach, ale również o obsłudze świadczonej przez pielęgniarki i rejestratorki medyczne.Te doświadczenia były zalążkiem powstania Progress Clinic.

Od lat zajmuję się systemami zarządzania. Mój Ojciec jest chirurgiem i prowadzi przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej POZ, więc kontakt z branżą medyczną miałam od dawna. Postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie stworzyć  przychodnię, w której sami chcielibyśmy się leczyć.

Stworzyliśmy Autorski System Rekrutacji Lekarzy (ASRL) zapewniający nam zespół specjalistów, który w naszym przekonaniu podnosi szansę postawienia trafnej diagnozy i rozpoczęcie optymalnego leczenia. Postawiliśmy również na szeroko zakrojone szkolenie rejestratorek medycznych, aby droga jaką pacjent przejdzie w naszej Przychodni bardzo różniła się od tej, którą my sami musieliśmy przejść.

Z czystym sumieniem mogę oświadczyć, że Przychodnia Progress Clinic jest placówką, w której chciałaby się leczyć i leczy cała moja rodzina. Naszą pracę doceniają również pacjenci, których pozytywne opinie to potwierdzają.

 

Z wyrazami szacunku

                   Czat

   Gwarancja Progress Clinic
Czat

Pacjenci o nas:

K

Klaudia

“Jestem bardzo zadowolona, szybki czas do pediatry. Dzwonilam kolo południa i tego samego dnia byłam juz umówiona na wizytę. Pani doktor cudowna, z wielkim sercem do dziecka, dokładna. Jako jedyna rozpoznała u córki chorobę. Panie z rejestracji bardzo miłe, nigdy nie ma problemu żeby się dodzwonić. Napewno skorzystamy jeszcze nieraz i będziemy polecać;)”

SZ

Sarna Zgoda

“Dwa tygodnie temu byłam z moim tatą u ortopedy. Lekarz bardzo dokładnie zbadał go i postawił trafną diagnozę. Jak dla mnie klinika na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze tu wrócę.”

RB

Robert Boniecki

“Przyjazna przychodnia w Grodzisku Maz z różnymi specjalistami. Dla mnie ważny jest urolog bo jestem blisko 60 lat a facet to wiadomo że będzie miał chorą prostatę prędzej czy później tak jak kot nerki. Mogę powiedzieć więc na podstawie lekarza urologa że jest tu przyjaźnie i nie drogo.”

EW

Ernest Wojnarowicz

“Korzystałem już drugi raz z kliniki i jestem w pełni zadowolony. Dobry kontakt telefoniczny. Szybkie terminy do specjalistów. Oby tak dalej!”

Poznaj naszą kadrę kierowniczą

Luiza Cent

Prezes Zarządu

Nieustannie pracuje nad poprawą
jakości udzielanych usług.

Dr Jacek Bieńkowski

Specjalista
Chirurg

Doświadczony lekarz,
zawsze służy dobrą radą.

Sylwia Dubielecka

Zastępca
Kierownika

Menager z wieloletnim
doświadczeniem.

Do góry