Select Page

Kim jesteśmy

Obudzimy Twoje Zdrowie!

 

Free happy woman enjoying nature sunset. Freedom, happiness and enjoyment concept of young multiracial Asian chinese girl with open arms in hope and success with Grand Canyon mountains, USA.

Przychodnia Progress Clinic zrodziła się z idei, że najważniejszy jest człowiek i jego zdrowie. Sprostać temu założeniu możemy jedynie wtedy, gdy nie osiadamy na laurach, lecz dbamy o to, aby ciągle się doskonalić i rozwijać.

 

Pomagamy szczególnie osobom, u których wcześniejsze leczenie nie przyniosło efektu

 

Senior Patient Having Consultation With Doctor In Office

Z doświadczenia wiemy, że są choroby, których sama diagnoza jest trudna, nie mówiąc o leczeniu. Nasi lekarze starają się podchodzić do każdego schorzenia indywidualnie i robią wszystko, aby diagnoza oraz leczenie były jak najbardziej trafne. Przeczytaj o naszych Wartościach.


Wyznaczamy standardy

 

Total Quality Management, TQM. Luxury Industry

Nasz sposób prowadzenia przychodni jest oparty na sprawdzonych systemach zarządzania takich jak ISO czy TQM.
Dla Państwa oznacza to, że każde
go dnia dajemy Państwu coraz lepszą jakość oraz standard obsługi.

 

My nie tylko leczymy

 

h

Wiemy jak ważne jest zapobieganie chorobom. Bardzo duży nacisk stawiamy na szerzenie PROFILAKTYKI Zdrowia. Zaangażowaliśmy dodatkowe siły, aby jak najwięcej wolnego czasu przeznaczyć na naukę i propagowanie czynności, które utrzymają Państwa zdrowie na odpowiednim poziomie.

Robimy wszystko, aby nasi Pacjenci wiedzieli, że do dobrej formy, świetnego samopoczucia oraz zdrowego ciała jest bardzo blisko. Nie moglibyśmy robić tego na tak dużą skalę gdyby nie nasi Partnerzy.