CO TO JEST WODNIAK JĄDRA?

Wodniak Jądra to dolegliwość, która spotyka mężczyzn w każdym wieku. Jest to schorzenie polegające na nadmiernym nagromadzeniu się płynu surowiczego pomiędzy błoną otrzewną i ścienną osłonki jądra. Wodniak może być przyczyną urazu lub rozwijającego się stanu patologicznego. Choroba w większości przypadków dotyczy jednego jądra. Zwykle jest to jądro prawe.

CO POWODUJE?

Wodniak jądra powoduje nienaturalne powiększenie moszny.

WODNIAK JĄDRA MOŻE PRZYCZYNIAĆ SIĘ DO:

BÓLU W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU

NIEPŁODNOŚCI

ZANIKU JĄDRA

A W KONSEKWENCJI:

NIEPOTRZEBNY STRES ZWIĄZANY Z PODEJRZENIEM NOWOTWORU JĄDRA

BRAK POSIADANIA POTOMSTWA

FRUSTRACJA

Żarówka

Mamy na to rozwiązanie!

W czasie zabiegu urolog nakłuwa wodniaka igłą oraz odciąga zalegający płyn. Zabieg trwa kilka minut i jest wykonywany pod kontrolą USG, dzięki któremu lekarz będzie miał pełną kontrolę i precyzję wkłucia.

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabieg wykona Specjalista Urolog Krzysztof Bukowski wraz z wykwalifikowaną pielęgniarką. Doktor ma za sobą setki przeprowadzonych tego typu zabiegów.

Droga pacjenta

KONTAKT Z NASZĄ REJESTRACJĄ

KOSULTACJA Z LEKARZEM

UMÓWIENIE TERMINU ZABIEGU

ZABIEG

DIAGNOZA

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji lekarz zakwalifikuje Cię do zabiegu i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Co się stanie jeśli nie
przeprowadzisz tego zabiegu?

 

Jeżeli Twoja moszna jest powiększona istnieje ryzyko,
że stan ten spowodowany jest nowotworem.

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 

Podczas zabiegu cały płyn zostanie usunięty
(ewakuacja wodniaka jądra).
Moszna powróci do swoich naturalnych rozmiarów. Ból minie.

Co Cię powstrzymuje?

  • Narządy płciowe są sferą intymną. Rozumiemy, że może być to sprawa wstydliwa. W Przychodni Progress Clinic personel, który będzie uczestniczył w rozwiązaniu Twojego problemu styka się z tym schorzeniem na co dzień, dlatego nie będziesz czuł się skrępowany.
  • Boisz się, że coś pójdzie nie tak? Lekarz wykonujący zabieg nie zrobi Ci krzywdy. Może Ci jedynie pomóc.
  • Rozumiemy, że jesteś zapracowany. Spokojnie, zabieg trwa kilka minut i będziesz mógł wrócić do domu.
  • Prokrastynacja to odkładanie czynności na później. Nie odkładaj tej decyzji zbyt długo. Płyn powinno się zbadać pod kątem wystąpienia nowotworu.

FAQ – najczęściej pytacie o:

Czy zabieg boli?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym przy użyciu maści znieczulającej i jest całkowicie bezbolesny.

Jaką mam pewność, że zabieg zostanie dobrze przeprowadzony?

W Przychodni Progress Clinic każdy lekarz musiał przejść przez nasz Autorski System Rekrutacji Lekarzy. Specjalista, który się Tobą zajmie ma za sobą setki przeprowadzonych tego typu zabiegów. Przeprowadza je używając aparatu USG co podnosi precyzję wkłucia. Dlatego możesz czuć się bezpiecznie.

Ile to zajmie?

Podczas konsultacji zostaniesz zakwalifikowany do zabiegu i umówisz się z urologiem na dogodny dla Ciebie termin. Z reguły upływa kilka dni od konsultacji do zabiegu. Zabieg trwa kilka minut, po czym wracasz do domu.

Pacjenci o zabiegu:

Wszystkim, którym zależy na fachowej obsłudze polecam skorzystanie z usług przychodni Progress Clinic. Profesjonalnie przeprowadzona punkcja wodniaka jąder w moim przypadku jest doskonałym przykładem na to, że wiedzą co robią. Od czasu do czasu pielęgniarka lub lekarz do mnie zagadywali. Dzięki czemu udało mi się, chociaż na chwilę oderwać myśli od tego, co się dzieje. Całość trwała niecałą godzinę. Po zabiegu musiałem jeszcze chwilę posiedzieć w przychodni, ale nie trwało to długo. Chwilę później mogłem już spokojnie udać się do domu. W ciągu 24 godzin po zabiegu odczuwałem pewien dyskomfort, jednak nie przeszkadzał mi on w codziennym funkcjonowaniu. Teraz jestem już dwa tygodnie po zabiegu, po wodniaku nie ma śladu i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Jeszcze raz szczerze polecam.

ŁUKASZ, 26

Jestem już po zabiegu w Progress Clinic. Zacznę od pracowników. Mogę spokojnie powiedzieć, że jest to zespół, który wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i niemalże wzorowym podejściem do pacjenta. W porównaniu z tym, co dzieje się w przychodniach publicznych, to mogę bez cienia ironii i niedopowiedzeń stwierdzić, że to jak niebo i ziemia. Bez kolejek, w dogodnym terminie, szybko i wzorowo. A jeśli chodzi o sam zabieg, to powiem tyle. Trwał jakieś 40 minut. Nie musiałem później zostawać na żadnej obserwacji. Mogłem iść do domu i dochodzić do siebie po zabiegu we własnym łóżku. Przez około 3 dni po zabiegu odczuwałem delikatny dyskomfort. Jednak nie było to nic mocno uciążliwego. Jestem naprawdę wdzięczny za pomoc. Polecam skorzystanie z ich usług każdemu, kto musi przejść podobny zabieg. Nie ma na co czekać.

PAWEŁ, 36

Kontakt

Do góry