Darmowa Wstępna Konsultacja z Urologiem

Zauważyłem, że często coś powstrzymuje pacjenta przed załatwieniem problemu.
Możemy najpierw porozmawiać przez telefon, odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości.
Rozmowa jest bezpłatna, ale liczba miejsc ograniczona.
Zadzwoń do Rejestracji i umów się na dogodny termin.

CO TO JEST KRÓTKIE WĘDZIDEŁKO?

Wędzidełko łączy prącie z napletkiem. Zdarza się, że jest zbyt krótkie uniemożliwiając komfortowe odciągnięcie napletka.

CO POWODUJE KRÓTKIE WĘDZIDEŁKO?

Krótkie wędzidełko może powodować ból podczas wzwodu oraz podczas stosunku.

KRÓTKIE WĘDZIDEŁKO MOŻE PRZYCZYNIAĆ SIĘ DO:

PRZEDWCZESNEGO WYTRYSKU

PROBLEMU ZE WZWODEM

INFEKCJI DRÓG MOCZOWYCH U PARTNERKI

A W KONSEKWENCJI:

FRUSTRACJA

ZANIŻONE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

A NAWET… ROZPAD ZWIĄZKU

Żarówka

Mamy na to rozwiązanie!

W Przychodni Progress Clinic w Grodzisku Mazowieckim specjalista urolog przeprowadza zabieg w warunkach ambulatoryjnych przy znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu, pacjent może od razu wrócić do domu. Na ranę zakłada się szwy rozpuszczalne dzięki czemu nie ma potrzeby ponownej wizyty u lekarza. Szczegółowych zaleceń pielęgnacyjnych udziela specjalista po zabiegu.

Kto przeprowadzi zabieg?

Zabieg wykona Specjalista Urolog Krzysztof Bukowski wraz z wykwalifikowaną pielęgniarką. Doktor Bukowski przeprowadził dotąd kilkaset zabiegów wydłużenia krótkiego wędzidełka, zakończonych pełnym powodzeniem. Obecnie wykonuje zabieg wędzidełka napletka w Grodzisku Mazowieckim.

Profesjonalny zabieg wędzidełka napletka – Grodzisk Mazowiecki

Zabieg wędzidełka napletka wykonujemy w naszej klinice w Grodzisku Mazowieckim. Obsługujemy także pacjentów z okolicznych miejscowości – Pruszków, Milanówek, Brwinów.

 

Droga pacjenta

KONTAKT Z NASZĄ REJESTRACJĄ

KOSULTACJA Z LEKARZEM

UMÓWIENIE TERMINU ZABIEGU

ZABIEG

REKONWA- LESCENCJA PO ZABIEGU

PACJENT WYLECZONY

   Gwarancja Progress Clinic

Jak się przygotować do zabiegu?

Podczas konsultacji lekarz zakwalifikuje Cię do zabiegu i otrzymasz od niego wszystkie potrzebne informacje.

Co się stanie jeśli nie
przeprowadzisz tego zabiegu?

Niewydłużenie zbyt krótkiego wędzidełka może spowodować:

 • Ból i dyskomfort podczas zabiegów higienicznych
 • Naderwanie wędzidełka i krwawienie
 • Stan zapalny penisa
 • Nawracające infekcje dróg moczowych
 • Problem ze wzwodem
 • Infekcję dróg moczowych i narządów płciowych partnerki
 • Frustrację, zaniżoną samoocenę

Jakich efektów
możesz się spodziewać?

 

 • Twoje wędzidełko zostanie wydłużone
 • Odczujesz różnicę podczas zabiegów higienicznych
 • Twoje życie seksualne nie będzie zaburzone schorzeniem
 • Twoja partnerka Ci podziękuje
 • Nabierzesz pewności siebie!

Co Cię powstrzymuje?

 • Narządy płciowe są sprawą intymną. Rozumiemy, że problem z budową penisa może być źródłem wstydu. Z tych powodów w Przychodni Progress Clinic zatrudniamy wyłącznie doświadczony i wykwalifikowany personel, który styka się z tym schorzeniem na co dzień. Gwarantujemy, że nie będziesz czuł się skrępowany.
 • Boisz się, że coś pójdzie nie tak? Lekarz wykonujący zabieg nie zrobi Ci krzywdy. Może Ci jedynie pomóc.
 • Rozumiemy, że jesteś zapracowany. Spokojnie, zabieg trwa ok 20 minut. Po tym czasie będziesz mógł wrócić do życia codziennego.
 • Prokrastynacja to odkładanie czynności na później. W tym przypadku zwlekanie może spowodować komplikacje zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Im szybciej podejmiesz działanie, tym szybciej pobędziesz się problemu

FAQ – najczęściej pytacie o:

1. Czy zabieg boli?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Wbicie igły ze środkiem znieczulającym jest porównywalne do odczucia podczas znieczulenia zęba. Po zabiegu niektórym pacjentom przydają się ogólnodostępne środki przeciwbólowe, które zażywane są przez kilka dni.

2. Jaką mam pewność, że zabieg zostanie dobrze przeprowadzony?

W Przychodni Progress Clinic każdy lekarz musiał przejść przez nasz Autorski System Rekrutacji Lekarzy. Specjalista, który się Tobą zajmie ma za sobą kilkaset przeprowadzonych tego typu zabiegów. Używa bardzo dobrych, sprawdzonych narzędzi i materiałów medycznych. Dlatego możesz czuć się bezpiecznie.

3. Ile to zajmie?

Podczas konsultacji zostaniesz zakwalifikowany do zabiegu i umówisz się z urologiem na dogodny dla Ciebie termin. Z reguły upływa kilka dni od konsultacji do zabiegu. Zabieg trwa ok 20 minut, ok 2 tygodnie rekonwalescencja. I po problemie:)

Pacjenci o zabiegu:

Co należało do jednego z moich największych problemów zdrowotnych? Krótkie wędzidełko. Niektórym może się wydać, że taki problem, to nie problem. Dla mnie było jednak inaczej. Tym bardziej że ból przy zsuwaniu napletka był dokuczliwy. W celu wydłużenia postanowiłem skorzystać z Waszych usług. Co muszę powiedzieć, wyszło mi na dobre. Z racji, że zabieg odbywał się w znieczuleniu miejscowym, nie bałem się jakoś mocno. Nie powiem, że wcale, ale miałem dobre przeczucie. A staram się mu ufać. Zabieg trwał niecałe 30 minut. Z tego, co lekarz mówił, to nie był mocno skomplikowany. Dzisiaj mijają dwa tygodnie od momentu wyjścia z gabinetu zabiegowego i co ciekawe zauważyłem, że rana jest już niemal całkowicie zagojona. Komfort niesamowity. Poprawa jakości funkcjonowania na co dzień jest naprawdę kolosalna.

PIOTR, 18

Zanim zacznę, to powiem, że każdemu, kto ma problem ze zbyt krótkim wędzidełkiem, polecam ten zabieg. I to nie radzę się nawet zastanawiać, bo nic innego, czytajcie lepszego, nie wymyślicie. Skąd to wiem? Bo sam zgłosiłem się do Progress Clinic z problemem krótkiego wędzidełka. Zabieg w znieczuleniu miejscowym, nie trwał nawet 30 minut. Czas mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Zresztą tak samo, jak efekty. Muszę się przyznać do tego, że aż takich się nie spodziewałem. Tym bardziej że już trzy dni po zabiegu czułem się wyjątkowo dobrze. Lekarz jednak uprzedzał, że nie oznacza to całkowitego wygojenia. Ono trwa około dwóch tygodni. Więc jeszcze chwilę musiałem na siebie szczególnie uważać.

BARTEK, 19

Kontakt

Do góry